Ranking kont firmowych

Jeśli szukasz aktualnej i najkorzystniejszej oferty rachunku dla firm, to dobrze trafiłeś! Odkryj ranking kont firmowych i znajdź propozycję idealną.

Użyj suwaków oraz przycisku Więcej opcji, aby znaleźć najlepsze konto dla Twojej firmy.

ranking kont firmowych

Konto firmowe jest niezbędne do prowadzenia firmy. Kontrola wydatków, liczne przelewy, wypłaty i wpłaty gotówki czy dostęp do konta i kart płatniczych dla kilku osób to tylko część funkcjonalności jakie oferują nam banki. Odrębny rachunek firmowy, to również udogodnienie. Dzięki niemu w prosty sposób oddzielisz swoje pieniądze prywatne i służbowe czy przygotujesz zestawienia operacji przydatne przy prowadzeniu księgowości.

Tak jak w przypadku każdego rachunku przed jego założeniem warto zwrócić uwagę na koszty prowadzenia konta, utrzymania kart, opłaty za przelewy wczy wypłaty z bankomatów. Banki oferują różne konta w zależności od formy prawnej prowadzonej działalności. Mogą rekomendować inne rozwiązania w przypadku spółek a inne w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej..

Dobrze przemyśl wybór konta firmowego

Konto firmowe można oczywiście zmienić, ale wiąże się z tym szereg formalności. Zmiany w urzędach, na fakturach, drukach urzędowych, a także uwrażliwienie klientów na nowy numer konta może być uciążliwe. Dlatego warto dobrze zastanowić się przed otwarciem konta firmowego w konkretnym banku. W chwili wyboru z pomocą przychodzi aktualizowany codziennie ranking kont firmowych dostępny powyżej.